Dávkovací jednotky

 
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • QDOSER ECO Kód: M6300060
  Qdoser ECO (Topas ECO)
  Cena dle konfigurace na dotaz

  AUTOMATICKÝ DÁVKOVACÍ SYSTÉM Qdoser ECO (Topas ECO)

  Automatický dávkovací systém Qdoser ECO (Topas ECO) významně usnadňuje dávkování diamantových suspenzí a smáčedel. Tento dávkovací systém je vhodný pro automatické brusky QPOL 250 A -ECO (SAPHIR 250 A-ECO). Obsahuje čtyři 500ml skleněné uzavíratelné lahvičky na 3x diamantovou suspenzi a 1x smáčedlo nebo 4x dia-complete – diamantové suspenze 2v1. Dále tento systém obsahuje čtyři dávkovací trysky, které se snadno integrují do hlavy brusky QPOL 250 A -ECO (SAPHIR 250 A-ECO).


  CENY SPOTŘEBNÍHO MATERIÁLU SE VÁM ZOBRAZÍ PO REGISTRACI

   
  Značka: QATM
 • alpha (5) Kód: M6300050
  Qdoser GO (Topas M)
  Cena dle konfigurace na dotaz

  AUTOMATICKÝ DÁVKOVACÍ SYSTÉM Qdoser GO (Topas M)

  Automatický dávkovací systém Qdoser GO (Topas M) významně usnadňuje dávkování diamantových suspenzí a smáčedel. Tento dávkovací systém je vhodný pro všechny brusky a leštičky včetně i leštiček jiných značek. Obsahuje čtyři 500ml skleněné uzavíratelné lahvičky na 3x diamantovou suspenzi a 1x smáčedlo nebo 4x dia-complete – diamantové suspenze 2v1. Dále tento systém obsahuje čtyři dávkovací trysky, které se snadno připevní k tělu brusky.


  CENY SPOTŘEBNÍHO MATERIÁLU SE VÁM ZOBRAZÍ PO REGISTRACI

   
  Značka: QATM
 • pic Topas130 Kód: M6300040
  Topas 130
  Cena na dotaz

  AUTOMATICKÝ DÁVKOVACÍ SYSTÉM TOPAS 130

   

  Automatický dávkovací systém Topas 130 významně usnadňuje dávkování diamantových suspenzí a smáčedel.  Obsahuje místo pro  3 suspenze a jedno smáčedlo, každá část lze nastavit jednotlivě pro optimální dávkování a tím ideální preparaci vzorku.  Dávkovač Topas 130 významně snižuje spotřebu diamantových suspenzí a smáčedla. Zároveň zkracuje dobu přípravy.


  CENY SPOTŘEBNÍHO MATERIÁLU SE VÁM ZOBRAZÍ PO REGISTRACI

   
  Značka: QATM

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.