Imprintec

 
Imprintec značka

Měřící systémy na softwarové bázi

Rychlé a přesné stanovení mechanických vlastností, hodnot tvrdosti a volitelná technologie 3D měření

Firma Imprintec – Material Testing Solutions vyvíjí a vyrábí řadu unikátních vyhodnocovacích zařízení na softwarové bázi pro měření mechanických vlastností materiálů jako pevnost v tahu, meze kluzu, tažnosti a křivky kluzu inovativní penetrační metodou. Zařízení jsou zároveň vhodná pro měření tvrdosti a 3D optické měření.

Imprintec se zaměřuje na vývoj softwarových algoritmů pro širokou škálu aplikací v oblasti kontroly a zajištění kvality a tím otevírá novou perspektivu pro využití vlastní bezkonkurenční testovací technologie v širokém spektru průmyslových odvětví, mezi které patří především automobilový a letecký průmysl, subdodavatelé komponentů a spotřebních produktů, zařízení pro lékařství i stavebnictví. 

 

Imprintec značka

Naše produkty

  1. Naše zkušební přístroje nabízejí měření mechanických vlastností pevnosti v tahu, meze kluzu, tažnosti a také křivky kluzu.
  2. Zkušební systémy mohou být na vyžádání doplněny o zkoušky tvrdosti v souladu s normami (Brinell, Vickers, Rockwell, Knoop).
  3. Vysoce přesnou optickou 3D měřicí techniku využívající interferometry s bílým světlem lze také použít ke stanovení drsnosti, poloměrů, obrysů a dalších geometrických vlastností vašich výrobků.
Imprintec značka

Testovací zařízení i3D mBV

Imprintec značka

Testovací zařízení i3D mBV

Imprintec značka

Testovací zařízení i3D mBV

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem