Ohlédnutí za MSV Brno 2019 ve fotogalerii

Ohlédnutí za MSV Brno 2019 ve fotogalerii:


Metalografické pily měly na našem stánku velké zastoupení a nejednoho zákazníka překvapilo, jak širokou škálu pil jsme schopni dodat.

 

 


Opal X-Press je modulární metalografický lis pro rychlé, souběžné a nezávislé zapouzdření různých metalografických vzorků.

 

 


V oblasti broušení a leštění vzorků jste mohli vidět v chodu automatické jednokotoučové brusky/leštičky Saphir 550 a nový koncept Saphir 250.  Dále jste mohli sledovat práci robota pro plně automatické broušení/leštění Saphir X-change, nebo vibrační leštičku Saphir-Vibro.

 


Expozice tvrdoměrů Qness  obsáhla všechny zkušební metody měření tvrdosti a to na mikro tvrdoměru Q30 A+, Rockwel tvrdoměru Q150 R a na zcela novém makro tvrdoměru Q250 C EVO včetně softwaru Qpix T2.

 


Že na každém µ záleží jste se mohli přesvědčit při přesném dělení a odbrušování na strojích EXAKT. Během veletrhu se zde řezali různé elektronické přístroje, krystaly a jiné materiály a sloučeniny. Při práci jste si mohli zkontrolovat bezpečnost pásu přímo samotným sáhnutím.

 

 

 

 


K testování materiálu neodmyslitelně patří i oblast spalovací prvkové analýzy, tepelného zpracování, analýzy obrazu a elektrolytického leštění a leptání. Návštěvníkům veletrhu jsme předvedli elementární analyzátor ELEMENTRACT CS-d, laboratorní trubkovou pec EHA 12/300B, optické invertované zařízení DHS-Controler  a elektrolytickou leštičku KRISTALL 680.