Prezentujeme v APLIKAČNÍCH LABORATOŘÍCH METALCO Efekt lupa
 • 1 z 25
 

QNESS 60 A/A+ EVO

 

Mikro tvrdoměr Qness 60 A/A+ EVO

 

Q60 EVO  0.25 g – 62.5 kg (0.00245- 613.1 N)

 

Tvrdoměry a mikrotvrdoměry řady Qness 60 EVO od výrobce QATM (ATM+ Qness) posouvají měření tvrdosti a mikrotvrdosti zcela na novou úroveň. Jedná se o špičkové zařízení nejnovější generace, které kombinuje to nejlepší z obou světů - měření tvrdosti a mikroskopie a to bez kompromisů a s maximálním pohodlím obsluhy. Revoluční optický systém neslouží pouze pro vyhodnocení tvrdosti, ale je i zcela použitelný i pro náročné mikroskopické úlohy. To znamená, že toto komplexní zařízení lze použít, jak jako tvrdoměr tak i jako mikroskop.

Inovativní model „typ A“ slibuje dokonalou automatizaci a přichází s vysoce přesným řízením polohy pro všechny tři automatické osy. Toto je zajištěno pomoci optických měrek na každé automatické ose a jejího přímého odečtu přesné polohy.

Model „typ A +“ je navíc vybaven přehledovou obrazovou kamerou.

CENY SPOTŘEBNÍHO MATERIÁLU SE VÁM ZOBRAZÍ PO REGISTRACI

Dostupnost Dostupnost produktu na dotaz
Kód produktu Q60EVOMAAPLUS
Značka QATM
Kategorie Mikrotvrdoměry Vickers a Knoop
 

Mikro tvrdoměr Qness 60 A/A+ EVO

Q60 EVO  0.25 g – 62.5 kg (0.00245- 613.1 N)

 

BROŽURY, VIDEA

 

Tvrdoměry a mikrotvrdoměry řady Qness 60 EVO od výrobce QATM (ATM+ Qness) posouvají měření tvrdosti a mikrotvrdosti zcela na novou úroveň. Jedná se o špičkové zařízení nejnovější generace, které kombinuje to nejlepší z obou světů - měření tvrdosti a mikroskopie a to bez kompromisů a s maximálním pohodlím obsluhy. Revoluční optický systém neslouží pouze pro vyhodnocení tvrdosti, ale je i zcela použitelný i pro náročné mikroskopické úlohy. To znamená, že toto komplexní zařízení lze použít, jak jako tvrdoměr tak i jako mikroskop.

Inovativní model „typ A“ slibuje dokonalou automatizaci a přichází s vysoce přesným řízením polohy pro všechny tři automatické osy. Toto je zajištěno pomoci optických měrek na každé automatické ose a jejího přímého odečtu přesné polohy.

Model „typ A +“ je navíc vybaven přehledovou obrazovou kamerou.


NABÍZENÉ MODELY

 

Qness 60 M EVO

tvrdoměr a mikrotvrdoměr s plochou podpěrou nebo s manuálním stolkem –  Automatická osa Z + automatická 8-pozicová revolverová hlava 

Qness 60 A EVO 

plně automatický tvrdoměr a mikrotvrdoměr osy XYZ  + automatická 8-pozicová revolverová hlava 

Qness 60 A+ EVO

plně automatický tvrdoměr a mikrotvrdoměr osy XYZ  + automatická 8-pozicová revolverová hlava + přehledová kamera 


 PŘEDNOSTI TVRDOMĚRU

 

 • široký rozsah zkušebního zatížení (0.25 g – 62.5 kg)

   

 • vnikací těleso Vickers včetně certifikátů ASTM+DAkkS

   

 • automatická 8-pozicová revolverová hlava

   

 • bílé LED osvětlení s motorickou automatickou clonou

   

 • software Qpix Control 2 s možností rozšíření o mikroskopické moduly INSPECT

   

 • vysoce přesné polohování v osách X Y Z – pomocí optických měrek na každé automatické ose a jejího přímého odečtu přesné polohy.

   

 • Typ A+ obsahuje přehledovou kamer s automatický snímáním obrazu


NEOMEZENÉ MOŽNOSTI

 

llproductsqness150cs-ecofeaturescompactdesignhl
 • modul pro zkoušku tvrdosti s rozsahem zkušební síly 0,25 g až 62,5 kg jako standard - včetně zkušebního vnikacího tělesa Vickers s certifikací ASTM a DAkkS Vickers

   

 • tři verze tvrdoměrů – poloautomatický typ M a plně automatický typy A / A+

   

 • robustní a vysoce kvalitní zařízení – vyrobeno v Rakousku

   

 • strukturované tělo tvrdoměru pohlcující vibrace s rámem z eloxovaného hliníku.

   

 • plně automatický cyklus měření s elektronický řízeným zatěžovacím systémem.

 


ROZSAH TESTOVACÍ SÍLY A APLIKACE SÍLY

 

Q60 EVO  0.25 g – 62.5 kg (0.00245- 613.1 N)

 

Testovací síla je vyvozena elektronicky a je kontrolována přesnými dynamometry. Výhodou tohoto provedení je výrazně větší měřící rozsah, snadná a rychlá změna zkušebního zatížení a bezúdržbovost systému.


PODPOROVANÉ ZKUŠEBNÍ METODY A KONVERZE

 

Tvrdoměry a mikrotvrdoměry QATM (do roku 2019 QNESS) řady Q60 EVO typ A/A+ umožňují měření metodou Vickers, Brinell a Knoop viz tabulka níže, případně je možná i konverze do jiný stupnic či pevnosti.

 

rozsah 1a rozsah 2
rozsah 3 rozsah 4

KONCEPCE DVOU Z-OS VE VERTIKÁLNÍM POHYBU

 

llproductsqness150cs-ecofeaturestesttablehl

Rozložení vertikálního pohybu do dvou os má obrovskou výhodu, díky které se získává vysoká rychlost a přesnost zároveň. Jeden vertikální pohyb slouží pro rychlé polohování až rychlostí 30mm / s. Druhý vertikální pohyb osy Z zajištuje polohování s vysokým rozlišením pro větší přesnost při aplikaci zkušebního zatížení nebo při ostření.


AUTOMATICKÁ 8-POZICOVÁ REVOLVEROVÁ HLAVA

 

llproductsqness150cs-ecofeaturesmadeinaustriahl

Revolverová hlava může být osazena až osmi pozicemi – maximálně tři vnikací tělesa a / nebo až 7 objektivů. Osa rotace hlavy je vychýlena pod úhlem 20°aby byla zajištěna vynikající viditelnost zkušebního místa.

Nový typ revolverové hlavy je modulární a umožňuje i pozdější rozšíření o další vnikací tělesa (Knoop nebo Brinell) nebo přidání dalších objektivů.


REVOLUČNÍ OPTICKÝ SYSTÉM

 

alpha

Tvrdoměry jsou osazeny objektivy, které si QATM vyrábí vlastní, a to přímo na míru, aby vyhověly i těm nejpřísnějším požadavkům. Vynikající objektivy dále doplňuje Koehlerovo osvětlení (bíle LED) s motorizovanou automatickou clonou pro vytvoření ideálního kontrastu i pro obrázky s velkým zvětšením. Pro strukturní analýzy se používá řada objektivů HQ s korekcí barev. K dispozici jsou i dva kamerové systémy 5MPx a 18MPx. Zkušení metalurgové mohou potvrdit, že kvalita obrazu poskytovaná Qness 60 EVO je ve všech aspektech srovnatelná s kvalitou zavedených sofistikovaných mikroskopů.


AUTOMATICKÉ MĚŘENÍ TVRDOSTI A MIKROSKOPIE V JEDNOM KROKU

 

QA 1

Nyní je možné provádět všechny požadované úkoly k zajištění kvality – automatické měření tvrdosti včetně automatického mikroskopického vyhodnocení. Zařízení QATM Qness 60 A a A + EVO mohou pracovat se stovkami - dokonce tisíci - testovacích a analytických bodů v plně automatizovaném, bezobsluhovém prostředí. Byly integrovány i analytické funkce, aby umožnily obsluze pracující v ručním režimu analyzovat vlastnosti vzorku s maximální účinností a poskytovat požadované výsledky.

Zařízení kombinuje tvrdoměr a mikroskop do jednoho přístroje a lze jej použít na měření tvrdosti Vicker, Brinell, Knoop a na mikroskopické funkce – volné měření nebo s automatickými moduly na hodnocení velikosti zrna, fázové analýzy a velikosti tloušťky vrstev.


INTERAKTIVNÍ SOFTWARE Qpix Control 2

 

QA

Ovládací software Qpix Control2 je průkopníkem v moderním provozu zařízení pro testování tvrdosti. Tento program obsahuje i základní sadu měřicích nástrojů pro délky a úhly. Je ideální pro vytváření šablon a také pro testování svarů (modely A / A +). Kromě toho lze integrovat i  volitelné mikroskopické softwarové moduly INSPECT (velikost zrna, fázová analýza, měření tlouštěk vrstev).

více >


SVĚTELNÉ ZOBRAZENÍ STATUSU TVRDOMĚRU A LED OSVĚTLENÍ PRACOVNÍHO PROSTORU

 

Qness-60-A+EVO 3

Na čele tvrdoměru je osvětlené logo QATM, které zobrazuje aktuální status tvrdoměru a obsluha tvrdoměru z dálky vidí, zda tvrdoměr pracuje, či již dokončil zadaný úkol.

Na hlavě tvrdoměru je umístěno také LED osvětlení pracovního prostoru, které zajišťuje konstantní osvětlení měřených vzorků a zlepšuje světelné podmínky pro snímání přehledovou kamerou.


POKROKOVÉ TECHNOLOGIE A UNIKÁTNÍ FUNKCE


PŘESNÉ POZICOVÁNÍ A VELKÝ A PŘEHLEDNÝ TESTOVACÍ PROSTOR

 

QA 2

Konstrukce tvrdoměru je z eloxovaného hliníku a díky své propracovanosti nabízí velký a přehledný zkušební prostor. Plně automatické osy XYZ jsou vybaveny vysoce přesným polohovacím systémem, kde každá z os je vybavena optickými pravítky a přímým odečtem polohy pro co nejvyšší přesnost a opakovatelnost měření. Díky těmto optickým pravítkům se získává mnohonásobně vyšší přesnost a opakovatelnost v polohování než je u běžných tvrdoměrů s enkodéry. Ovládání je možné pomoci joysticku nebo softwaru. Automatický stolek se běžně dodává s rozsahy 150x150mm (8-násobný držáku vzorků) nebo prodloužený 300x150mm (16-násobný držák vzorků). Samozřejmostí jsou i nejrůznější zákaznické úpravy a třeba i varianta s portálovým mikrotvrdoměrem.

 

RŮZNÉ ZKUŠEBNÍ VÝŠKY VZORKŮ

 

QA 3

Jedinečná konstrukce hlavy tvrdoměru s revolverem pro objektivy a vnikací tělesa umožňuje umístění zkušebních kusů v různých výškách. Inovativní technologie CAS dokonce ochrání jednotku před případnými kolizemi.


OPTIMALIZACE VÝKONU A TICHÝ PROVOZ

 

QA 4

Řada tvrdoměrů Qness 60 EVO prošla výraznou modernizací, která zrychlila samotnou práci tvrdoměrů – kratší intervaly pohyby, pro ostření, regulaci jasu a vyhodnocení obrazu.

Další výhodou nové koncepce je i důraz na snížení emisí hluku při provozu a pohybu tvrdoměru, což je zejména vhodné pro laboratorní práci.


IPC TECHNIKA / OTOČNÉ VNIKACÍ TĚLESO

 

QA 5

IPC - Indenter Parallel to Contour – jedná se o modul pro metodu Knoop, který umožnuje otáčet vnikacím tělesem tak, aby vtisk byl vždy paralelní s měřenou vrstvou. V případě měření metodou Knoop, kdy se měří kontury nebo více průběhu tvrdosti na jednom vzorku, je to v podstatě nezbytná funkce, protože vnikací těleso Knoop musí být při měření vždy paralelně s hranou vzorku. Viz ukázkové video.


UPÍNÁNÍ ZAPOUZDŘENÝCH VZORKŮ

 

QA 6

Zapouzdřené vzorky lze upínat do upínacích přípravků QATM, které se nabízí v různých průměrech a počtech 1, 4 nebo 8 vzorků. Na prodloužený stolek lze současně upnout až 16 vzorků.

Používání upínacích přípravků QATM má celou řadu výhod:

 • upínací přípravek je jiz nakonfigurovná v SW Qpix Control 2, takže tvrdoměr zná jeho rozměry i počet vzorků. Díky technologii CAS tvrdoměr automaticky najíždí na pracovní úroveň a nemůže dojít ke kolizi.
 • Kloubový upínač se vytvaruje i křivým vzorkům
 • Ochrana upínacího přípravku proti přetížení při dotahovaní vzorků
 • Pomocí vymezovacích vložek lze měnit upínací průměry

PŘEHLEDOVÁ KAMERA

 

alpha (2)

Slouží pro rychlé pořízení celopohledového obrazu vzorku během několika sekund. Zorné pole kamery je 49 x 37mm, ale je-li zapotřebí větší obraz, tak je možné využít možnost skenování a naskenovat i celou plochu pracovního stolku. Přehledový obraz slouží k rychlé navigaci po vzorku a ke snadnému umístění měřících šablon. Přehledový obraz lze i uložit jako JPG nebo použít přímo do zprávy z měření.

Přehledovou kamerou je vybaven tvrdoměru Qness 60 A+ EVO, ale i tvrdoměr typ A, který je bez kamery je možné později o tuto kamery dovybavit. V nabídce jsou dvě varianty kamer 5MPx a 18MPx.


APLIKACE A PRAKTICKÉ VYUŽITÍ


KONTROLA TVRDOSTI OZUBENÝCH KOL

 

alpha_1

Vytváření měřících bodu pro měření ozubených kol je časově velmi náročné, protože měřené body je nutné přesně definovat a navíc jsou některé měřený rozlišnými zkušebními zatíženími například kombinace HV1 a HV30.

Celý tento proces lze velmi usnadnit a zrychlit díky předdefinovaným testovacím šablonám. Operátor pouze vybere vhodnou šablonu, umísti jí na zub a spustí měřící proces. Tvrdoměr zbytek již vykoná zcela automaticky.


FUNKCE ŠABLON

 

alpha (1)_1

Ideální pro opakované zkoušky, kde se jednou nadefinuje šablona zkoušky celého vzorku včetně třeba i skenování přehledového obrazu a pokud vzorek je umístěn na stejné místo v držáku vzorku nebo na stole, tak se pouze spustí měřící proces a vše je vykonáno zcela bez obslužně.

 


ZKOUŠKA SVAŘOVANÝCH SPOJŮ

 

alpha (2)_1

Pomocí tvrdoměru Qness 60 EVO je možné současně vyhodnotit jak zkoušku tvrdosti, tak je možné provést i mikroskopickou makro nebo mikro kontrolu svaru ve zkušebním modulu INSPECT

Pro měření tvrdosti jsou již předdefinované šablony odpovídající normě EN ISO 9015, které je možné si pomoci interaktivních funkcí přizpůsobit jakémukoliv svaru.


VYSOKÁ PRODUKTIVITA

 

alpha (14)

Pracovní stolky tvrdoměrů jsou uzpůsobeny na upnutí osminásobného držáku vzorků, který zajišťuje velkou produktivitu při sériovém měřením tvrdosti. V případě potřeb lze tvrdoměr rozšířit o prodlouženou variantu stolku 150x300mm, kde lze umístit dva osminásobné držáky vzorků.

V případě velké produktivity nebo speciálních vzorků je možné nabídnou i portálový tvrdoměr.


OVLÁDÁNÍ EXTERNÍM PC SYSTÉMEM SE SOFTWAREM Opix Control 2

 

alpha (3)_1

Tvrdoměr komunikuje s externím počítačem pomocí USB 3.0. Počítač může být součásti nabídky, ale je možné si po konzultaci tech. parametrů dodat i PC vlastní. Tvrdoměr je ovládán profesionálním, intuitivním a přehledným SW Qpix Control 2. Tento SW byl vyvinut na základě zpětné vazby od zákazníků tak, aby byl co nejvíce uživatelsky přívětivý.


SPECIÁLNÍ UPÍNACÍ PŘÍPRAVKY

 

alpha (1)

Na přání zákazníka jsme schopni navrhnout a vyrobit speciální upínací přípravky.  Tyto upínací přípravky se dají poté nahrát i jako 3D model do programu Qpix Control 2, což má obrovskou výhodu při měření – automatický nájezd na pracovní úroveň a nehrozí kolize tvrdoměru se vzorkem či držákem, protože tvrdoměr přesně ví, kde se nachází držák vzorků a kde vzorek.


PROTIKOLOZNÍ TECHNOLOGIE CAS

 

alpha (4)

Jedná se o inovativní technologii pro zabránění kolizí (CAS - Collision Avoiding System). Chrání mechanické části zařízení pomocí prediktivních výpočtů 3D pohybů k vizualizaci kolizí a provozních chyb.


POUZE TŘI KROKY K ZÍSKÁNÍ VÝSLEDKŮ

 

llproductsmicrohardnesstestersa-a-plus-seriesprocedureload-samplesheadline

1. NAČTENÍ VZORKU

Tvrdoměr automaticky najede na pracovní vzdálenost, zaostří a vyfotí přehledový obraz celého vzorku.

llproductsmicrohardnesstestersa-a-plus-seriesprocedureload-rowheadline  

2. UMÍSTĚNÍ ŠABLONY

Obsluha tvrdoměru přetáhne šablonu do správné polohy na vzorku a funkce autosnap tuto šablonu již automaticky zarovná přesně k hraně vzorku.

llproductsmicrohardnesstestersa-a-plus-seriesprocedurestart-testheadline  

3. SPUŠTĚNÍ ZKOUŠKY

Zkouška je provedena a vyhodnocena automaticky dle platných norem o měření tvrdosti.


SW MODUL PLOŠNÉ MĚŘENÍ TVRDOSTI 2D/3D MAPPING 

 

alpha (5)_1

Volitelný softwarový modul „2D / 3D Mapping “ je perfektní pomůckou pro stanovení rozložení tvrdosti v celém průřezu - zejména u tepelně zpracovaných vzorků. To je nesmírně důležité při zkoumání materiálu, ale také při zkoušení svaru nebo při analýze vad.

 


3 KROKY K VYTVOŘENÍ MAPY TVRDOSTI

 

alpha (6)_1

1Vytvoření měřící plochy

alpha (7)_1

2.Definovaní měřící bodu (mřížka)

alpha (8)_1

3. Vizualizace ve 2D zobrazení

alpha 10

Volitelně zobrazení ve 3D

alpha 11

Homogenní rozložení tvrdosti na příčném řezu drátem

alpha 9

Šablona – mřížka měřících bodů


SW Modul ROZPOZNÁNÍ HRANY

 

alpha 12

Jedná se o doplňkový SW modul, který dokáže velmi usnadnit a zrychlit práci. Rozpoznání hrany vzorku je funkce, která se používá pro měření různých průběhů tvrdosti nebo šablon, které jsou závislé na počátečním bodu - hraně měřeného vzorku. Jedná se o automatické umístění šablony přesně na hranu vzorku. Operátor umístí šablonu na vzorek pouze pomocí přehledové kamery a spustí tvrdoměr. Tvrdoměr díky této funkce se po spuštění měřícího procesu sám přepne na měřící objektiv a nejprve najede na všechny počáteční body šablon a posune jej přesně na hranu vzorku, tak jak mají správně být. Pak až probíhá standardní měření. Viz ukázkové video.


SW Modul MĚŘENÍ DÉLKY TRHLIN

 

alpha (13

Hodnota K1C je stanovena automatickým měřením 4 lomových linií v souladu s normami. MPa√m se následně vypočítá automaticky.


AUTOMATICKÉ NASTAVENÍ VÝŠKY VZORKŮ POMOCÍ DIGITÁLNÍ POSUVKY

 

alpha (14)_1

Digitální posuvné měřítko je kompatibilní se systémem Qpix Control2 a čte rozměry, výšku a průměr vzorku bezdrátově a stisknutím tlačítka je zadává je do softwaru. Nastavení výšky zkušební hlavy ve verzích A a A + umožňuje zcela automaticky najet na pracovní výšku bez nutnosti ručního nastavení.

 


Modul Qpix INSPECT - MIKROSKOPICKÁ ANALÝZA

Intuitivní a uživatelsky přívětivá funkce softwaru Qpix INSPECT poskytuje komplexní sadu nástrojů pro mikroskopická vyhodnocení a dokumentaci výsledků. Multifunkční software může být přizpůsoben dle požadavků zákazníka a doplněn o přídavné moduly.


INSPECT -FÁZOVÁ ANALÝZA

 

alpha (8)
 • automatické měření objektů

   

 • hodnocení fázových frakcí podle ISO 9042 a ASTM E562

   

 • poskytuje analytické výsledky jako procentuální rozložení nebo nominální hodnoty v povrchu, zobrazení v tabulce nebo v diagramu


INSPECT -MĚŘENÍ TLOUŠTĚK VRSTEV

 

alpha (9)
 • stanovení tloušťky vrstvy podle DIN EN ISO 1463

 • poloautomatické měření vodorovných, svislých a radiálních vrstev

 • výpočet tloušťky vrstvy do statistických hodnot v tabulce nebo diagramu


INSPECT - VELIKOST ZRN

 

alpha (10)
 • velikost částic stanovená podle DIN EN ISO 643 a ASTM E112 metodou lineárního nebo kruhového průřezu

   

 • výsledky analýzy poskytnuté jako tabulky nebo diagramy

   

 • dokumentace statistických charakteristik velikosti částic a délek segmentů procházejících částicemi


FOR CONNECTED TOMORROWS - INTELLIGENT DATA EXCHANGE SOLUTIONS TODAY


QCONNECT - KONEKTIVITA - IMPORT A EXPORT DAT

alpha (11)

Qconnect je rozhraní v softwaru QATM Qpix Control 2, které zákazníkům poskytuje celé portfolio připojení mezi zařízeními. Komunikace může být dle požadavků zákazníka - sériová výroba, otevřená rozhraní XML anebo předurčená řešení zásuvných modulů, jako je například QDAS Plug-In a mnohé další. Samozřejmostí jsou i zákaznická řešení konektivity implementovaná kompletně společností QATM.

Máme profesionální řešení pro každý aplikační požadavek.

 

Další informace o projektu Qconnect

 


PŘÍSLUŠENSTVÍ A INDIVIDUÁLNÍ KONFIGURACE


EXTRA VELKÝ PRACOVNÍ PROSTOR TVRDOMĚRU

 

alpha (9)_1

Jako příslušenství je možné zvolit větší rozsahy automatického stolu na 300 x 150 mm (případně libovolné zákaznické řešení). Dále je možné zvolit i vyšší pracovní výšku ze 145 mm na 260 mm.


PORTÁLOVÁ VERZE TVRDOMĚRU

 

alpha (10)_1

K dispozici je i portálová verze tvrdoměru, která nabízí jedinečnou flexibilitu pohybu čímž otevírá nové možnosti při testování tvrdosti.


PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

alpha (12)

Ke všem tvrdoměrům se nabízí velké množství nejrůznějšího příslušenství - držáky vzorků, robustní stoly pod tvrdoměr s nastavitelnou výškou, stoly s mramorovou antivibrační deskou, antivibrační podložky.


PRÉMIOVÉ KALIBRAČNÍ DESTIČKY

 

alpha (13)

Špičková kvalita a velký rozsah tvrdostí a stupnic. Všechny kalibrační destičky jsou nezávisle kalibrované a mají certifikáty DAkkS (ISO / IEC 17025) podle DIN EN ISO a ASTM. Velkou výhodou pro pravidelné testy je použití Kalibračního manažera.

Kalibrační destičky


PARAMETRY: 

 

Rozsah zkušební síly

0.25 g – 62.5 kg (0.00245- 613.1 N)

Ovládání

Automatické, dynamické, Jostickem i pomoci SW

Revolverová hlava

Automatická 8-pozic

Měřící nástroje

Měření více vzorků současně, CHD, NHD, SHD, jednotlivé body, řady, oduhličení, Volné testovací šablony, svary, měřící nástroje.

Měřící nástroje (volitelně)

Trubky tyče, KC1, Mapping / Fázová analýza, Velikost zrna, Tloušťky vrstev

Měřící kamera typ A/A+

5 MP (Standard) nebo 18 MP (Volitelně)

Přehledová kamera typ A+

5 MP (Standard) nebo 18 MP (Volitelně)

Testovací výška / hloubka

145 / 170 mm (volitelně výška až 260mm)

XY stolek

Plně automatický

Velikost stolku

150 x 120 mm (volitelně 300x120)

Pojezdy os X Y Z

X 150 mm / Y 150 mm / Z 145 mm Volitelně (X300 mm / Y 150 mm / Z 260mm)

Max. hmotnost vzorku

50 kg

Hmotnost tvrdoměru

60 kg

Software

QPIX CONTROL

Power supply

100 – 240 V, ~1/N/P, 45-65 Hz


BROŽURY:

pdf Brožura - Mikro tvrdoměr Q60 EVO varianta A/A+ (2.5 MB)
pdf Brožura - Qpix Control 2 (5.3 MB)

pdf OSTATNÍ BROŽURY KE STAŽENÍ...


VIDEA:

 

                                                                              

   

OSTATNÍ VIDEA KE SHLÉDNUTÍ...

 

 

 

Hmotnost 0.1 kg
Rozsah zkušební síly 0.25 g – 62.5 kg (0.00245- 613.1 N)
Ovládání Automatické, dynamické, Jostickem i pomoci SW
Revolverová hlava Automatická 8-pozic
Měřící nástroje Měření více vzorků současně, CHD, NHD, SHD, jednotlivé body, řady, oduhličení, Volné testovací šablony, svary, měřící nástroje.
Měřící nástroje (volitelně) Trubky tyče, KC1, Mapping / Fázová analýza, Velikost zrna, Tloušťky vrstev
Měřící kamera typ A/A+ 5 MP (Standard) nebo 18 MP (Volitelně)
Přehledová kamera typ A+ 5 MP (Standard) nebo 18 MP (Volitelně)
Testovací výška / hloubka 145 / 170 mm (volitelně výška až 260mm)
XY stolek Plně automatický
Velikost stolku 150 x 120 mm (volitelně 300x120)
Pojezdy os X Y Z X 150 mm / Y 150 mm / Z 145 mm Volitelně (X300 mm / Y 150 mm / Z 260mm)
Max. hmotnost vzorku 50 kg
Hmotnost tvrdoměru 60 kg
Software QPIX CONTROL
Power supply 100 – 240 V, ~1/N/P, 45-65 Hz

QNESS- Výrobce univerzálních tvrdoměrů pro všechny běžné metody


QNESS- Výrobce univerzálních tvrdoměrů pro všechny běžné metody II


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: