Montážní konfigurace trubkových vysokoteplotních pecí

Carbolite Gero dodává široký sortiment montážních konfigurací trubkových vysokoteplotních pecí, vyhovujících jakékoliv specifikaci zákazníka.


NOVÉ: Možnost nastavení úhlu pro flexibilní ovládání
Možnost nastavení úhlu pro flexibilní použití je pohodlný a časově úsporný způsob, jak snadno otočit trubici pece do vertikální, horizontální nebo šikmé polohy. 

Je to ideální možnost montáže pro laboratoře provádějící topné aplikace, které vyžadují různé zarovnání pece. Změna polohy je možná během několika sekund. 

Tato volba je kompatibilní s těmito modely:
EVA / EVC 

Standardní konstrukce (horizontální)
Standardní konfigurace pro MTFCTFSTFGHAGHCEHAEHC a TZF horizontální trubkové vysokoteplotní pece je namontování těla pece přímo na řídicí modul.

Prázdný podstavec
V čase objednávky jsou k dispozici i jiné možnosti. Tělo pece může být namontováno na "prázdném podstavci" napojené pomocí 2 nebo 6m napájecího vedení k samostatnému řídícímu modulu.

L-stojan: vertikální nebo horizontální použití
Tělo pece lze dodat namontované na samostatném L-stojanu, který umožňuje, aby byla libovolně umístěna samostatně od řídicího modulu buď v horizontální nebo vertikální poloze. Zaznamenejte, že k přechodu z horizontálního do vertikálního provozu, nebo naopak, může být požadováno různé montážní příslušenství pro pracovní trubice.

Oddělené ovládání (bez stojanu) nebo nástěnný držák
 Tělo pece může být dodáno odděleně od podstavce, a to buď zcela bez stojanu nebo s nástěnným držákem.
 
Stojan pro vertikální trubkové vysokoteplotní pece řady G
   

GVA a GVC trubkové vysokoteplotní pece se dodávají s kompletním stojanem vzor "G" nebo volitelně jen s částí stojanu s podpůrným madlem (bez nohou), s nástěnným držákem nebo bez něho.

  1. Horizontální trubková podpora
  2. Nástěnný držák
  3. Nohy
  4. Podpůrný systém
  5. Tělo
  
Standardní "vzdálené zavěšení" nebo volitelné "zavěšení na těsno"
  Dělené trubkové vysokoteplotní pece z řady HST a HZS jsou volitelně k dispozici pro duální vertikální a horizontální použití namontované na L-stojanu. VST a TVS vertikální dělené trubkové vysokoteplotní pece jsou podobně k dispozici bez stojanů a s konfigurací "vzdálené zavěšení" jako alternativa k standardní konfiguraci "zavěšení na těsno". Konfigurace "vzdálené zavěšení" se otevírá široko, aby umožnila snadnější přístup při použití velké pracovní trubky či testovacích kusů.
  
Standardní konfigurace pecí FHA / FHC, FST / FZS, HTRH / HTRH-3, HTRV aHTRV-A 
  Standardní konfigurace pecí FHA / FHC, FST / FZS, HTRH / HTRH-3, HTRV HTRV-A se skládají ze samostatného tělesa pece v obdélníkovém krytu a samostatného ovládacího panelu (horní obrázek). 

Modely HTRH a HTRV je třeba objednat v preferované poloze a nelze je přepínat mezi vertikální a horizontální polohou. 

V případě řady F umožňuje samostatný stojan ‘L’ volný pohyb v horizontální nebo vertikální poloze (spodní obrázek).