Uvažujete o koupi nového tvrdoměru? PŘINÁŠÍME VÁM 3 BEZKONKURENČNÍ NABÍDKY.

UVAŽUJETE O KOUPI NOVÉHO TVROMĚRU?

 

PŘINÁŠÍME VÁM 3 BEZKONKURENČNÍ NABÍDKY


Vážení zákazníci,

uvažujete o koupi nového tvrdoměru? Zvažujete upgrade starého a nebo potřebujete nové příslušenství?  

Zde Vás informujeme o probíhajících akcích firmy Metalco Testing, které si nenechte ujít! Doufáme, že alespoň jedna akční nabídka bude splňovat Vaše potřeby a finanční zvýhodnění tvrdoměrů posune Vaši laboratoř vpřed!

AKCE 1:

 

AKCE QNESS 1

 

AKCE QNESS 2

Makro univerzální tvrdoměr EVO


Pokud se rozhodnete zakoupit makro tvrdoměr řady Qness 250 / 750 / 3000 EVO do konce května 2023, obdržíte k tvrdoměru ZDARMA automatickou otočnou 8pozicovou hlavu a sklopný upínací doraz!


Navíc nabízíme slevu 50 % na vybrané položky příslušenství z odpovídajících sad pro každý tvrdoměr.


 

QNESS 250 / 750 / 3000 EVO

 AKCE QNESS 3
 

 

V případě zájmu či dotazu nás neváhejte kontaktovat na e-mail info@metalco.cz nebo volejte naši zákaznickou linku +420 739 111 591

 


AKCE 2:

 AKCE QNESS 4C

 

Tvrdoměr QNESS CHD MASTER+


Tvrdoměry řady CHD Master jsou vyvinuté do průmyslu na měření tepelného zpracování, ale díky jejich univerzálnosti je lze použít i na jakoukoliv jinou aplikaci měření tvrdosti.

K mikro tvrdoměru Qness 10/30 CHD Master+ získáte zdarma doplňkový software VISUAL TESTING, objektivy 4x, 20x, 40x, vnikací těleso Vickers a jeden držák vzorků získáte s 50 % slevou! 


 

QNESS  CHD MASTER+

 AKCE QNESS 3

 

 

V případě zájmu či dotazu nás neváhejte kontaktovat na e-mail info@metalco.cz nebo volejte naši zákaznickou linku +420 739 111 591

 


AKCE 3:

 

AKCE QNESS 5c

 

20% SLEVA na tvrdoměry QNESS pro UNIVERZITY, ŠKOLY a VÝZKUMNÁ PRACOVIŠTĚ!
K tomu softwarové moduly ZDARMA


Jsme rádi, že můžeme výhradně pro univerzity, školy a výzkumná pracoviště, nabídnout speciální slevu -20 %  na všechny naše tvrdoměry! Tvrdoměry QNESS jsou vyráběny nejmodernější technologií, která zajišťuje přesné a spolehlivé výsledky testování.

Nenechte si ujít tuto nabídku upgradovat své testovací zařízení a zlepšit úroveň vzdělání pro své studenty a výzkumné pracovníky!

 


 

Tvrdoměry QNESS

 AKCE QNESS 3

 

 

V případě zájmu či dotazu nás neváhejte kontaktovat na e-mail info@metalco.cz nebo volejte naši zákaznickou linku +420 739 111 591

 


 

ODBORNÉ ČLÁNKY
Články z Vašeho oboru

 

Vážení zákazníci,

někteří z Vás jste se již přesvědčili, že spolu s profesionální technikou a produkty pro testování materiálů nabízíme i školení, které pravidelně organizujeme v našich laboratořích.

Do naší nabídky dále zařazujeme i pravidelné vydávání odborných článků z oblasti testování materiálů. Doufáme, že Vás naše články přesvědčí o profesních zkušenostech našich zaměstnanců v oblasti materiálografie a nejen v ní.


Ukázky odborných článků:


 

Měření tvrdosti v kostce - metoda Rockwell 8

Měření tvrdosti v kostce - metoda Rockwell

Měření tvrdosti podle Rockwella má oproti metodám Brinell, Vickers a Knoop zcela rozdílné vyhodnocení tvrdosti. Zatímco metody Brinell, Vickers a Knoop jsou vyhodnoceny opticky, tak metoda Rockwell se vyhodnocuje zcela rozlišně, a to z hloubky vtisku. 

 

zobrazit více >>


Měření tvrdosti  15

Měření tvrdosti v kostce - metoda Vickers

Měření tvrdostí patří pří kontrole kvality a vlastností materiálů k velmi častým zkouškám, a to hlavně díky snadné proveditelnosti a rychlosti samotné zkoušky. Aby bylo měření korektní, je zde potřeba dodržovat určité předpisy, doporučení a normy.     

zobrazit více >>

 

Odborné články METALCO TESTING

 AKCE QNESS 3

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK
 Články z Vašeho oboru 2a

 

Sdílejte s námi důležité informace
z Vašeho oboru!

 

Publikujeme odborné články, informujeme o důležitých akcích, možných školeních a novinkách ve Vašem oboru.

Pokud máte zájem dostávat informace o novinkách, důležitých událostech a akcích z oboru, prosím přihlašte se k odběru newsletterů

 

Zajímavosti a informace uvedené v článcích jsou čerpány ze zkušeností, z praxe a samozřejmě i z Českých technických norem.

Počítáme s tím, že v případě nějakých odborných problémů nás můžete kdykoliv kontaktovat na info@metalco.cz